Way of the future.

Way of the future.

“Analizując potrzebę wzrostu organizacji, powinniśmy
myśleć o firmie jak o drzewie. W dniu, w którym drzewo
przestaje rosnąć, zaczyna umierać.”

Prof. Hermann Simon

“Analizując potrzebę wzrostu organizacji, powinniśmy myśleć o firmie jak o drzewie.
W dniu, w którym drzewo przestaje rosnąć, zaczyna umierać.”

Prof. Hermann Simon

Rozwój &
innowacje

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą doświadczonych ludzi, których łączy jeden wspólny cel – spełnianie wygórowanych wymagań klientów.

Historia

Zadebiutowaliśmy na rynku Polskim w 2000 roku. Skupiamy się na rozwoju nowych firm i tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz długofalowych strategii rozwoju, które ułatwiają życie naszym klientom.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu, wykwalifikową kadrę menadżerską, unikatowe pomysły i niebanalne podejście do realizowanych projektów.

Rozwój

W skład Grupy AMB wchodzą firmy z kilku sektorów: deweloperskiego, gastronomicznego, motoryzacyjnego, handlu, inwestycji i consultingu oraz nowych technologii.

Historia Grupy AMB

Poprzez inwestycje w perspektywiczne branże i budowanie długofalowych strategii rozwoju swoich firm, jest obecnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijającej się grupy inwestycyjnej w Polsce. Na jej sukces składa się również wysoko wykwalifikowana grupa menadżerów, dzięki której zdobywanie sukcesów i budowanie relacji z klientami odbywa się profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze.

Klientów rocznie
ponad 0 mln
Wzrostu rok do roku
ponad 0 %
Lat na rynku
0

Projekty

Gastronomia

Gastronomia

W ciągu ostatnich lat udało nam się stworzyć sieci gastronomiczne, które stale się rozwijają. Są to jedne z największych firm świadczących usługi cateringowe, restauracyjne, spożywcze oraz żywieniowe w Polsce. Dzięki rzetelnemu i profesjonalnemu podejściu oraz świadczeniu najwyższej jakości usług, nasze firmy zyskują zadowolenie konsumentów.

Motoryzacja

Motoryzacja

Innowacyjna wypożyczalnia samochodów to idealne rozwiązanie na krótkoterminowy wynajem „czterech kółek”. Oferujemy szeroki wybór pojazdów osobowych, dostawczych i luksusowych oraz zróżnicowane formy wynajmu. Celem naszej firmy jest kompleksowa realizacja potrzeb i oczekiwań klientów, zarówno indywidualnych, jak i firmowych.

Nieruchomości

Nieruchomości

Nasze firmy deweloperskie zajmują się analizą i przygotowaniem projektów inwestycyjnych w obszarze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych oraz sprzedażą domów i mieszkań. Wszelkie inwestycje realizowane przez nasze firmy wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością – a to wszystko z myślą o obecnych i przyszłych klientach.

Nowe technologie

Nowe technologie

Rozwój cyfrowy jest tak szybki, że innowacje niemal wprost z fazy eksperymentów często wchodzą od razu na rynek. Dzięki naszemu zapleczu technologicznemu, zgranemu zespołowi specjalistów z branży IT pomagamy firmom zyskać konkurencyjność dzięki technologiom. Rozwiązujemy skomplikowane problemy oraz tworzymy oprogramowanie.

Inwestycje i Consulting

Inwestycje i Consulting

Inwestujemy zarónow w rozwijające się firmy z doświadczeniem, jak i w młodych, uzdolnionych ludzi, którym pomagamy wystartować z własnymi pomysłami. Chętnie zapoznajemy się z ich start-upami i wybieramy najlepszą ścieżkę rozwoju. Pomoc w realizacji innowacyjnych projektów to dla nas przyjemność, dlatego stale chcemy przyczyniać się do rozwoju polskich firm.

E-commerce

E-commerce

Wartość rynku e-commerce w Polsce ciągle wzrasta. Polska może pochwalić się pozycją lidera wzrostu w tej kategorii w Europie Środkowej. Grupa AMB inwestuje w ten sektor bardzo dynamicznie i systematycznie poszerza swoje portfolio inwestycyjne w tej dziedzinie.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną. Chcemy mieć wpływ na środowisko, pomagać innym i angażować się w życie społeczeństwa. Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza dla nas inwestowanie w zasoby ludzkie i budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem firmy.

Udało nam się stworzyć Fundację AMB, której celem jest pomoc osobom ubogim, chorym oraz pokrzywdzonym przez los. Uważamy, że każdy człowiek powinien godnie żyć w odpowiednich warunkach, dlatego staramy się mu w tym pomóc. Chcemy odnaleźć dobro w każdej osobie, bez względu na jej wiek, pochodzenie czy stan materialny. Pomaganie potrzebującym jest dla nas kolejnym wyzwaniem i celem, który stale staramy się jak najlepiej realizować.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną. Chcemy mieć wpływ na środowisko, pomagać innym i angażować się w życie społeczeństwa. Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza dla nas inwestowanie w zasoby ludzkie i budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem firmy. Udało nam się stworzyć Fundację AMB, której celem jest pomoc osobom ubogim, chorym oraz pokrzywdzonym przez los. Uważamy, że każdy człowiek powinien godnie żyć w odpowiednich warunkach, dlatego staramy się mu w tym pomóc. Chcemy odnaleźć dobro w każdej osobie, bez względu na jej wiek, pochodzenie czy stan materialny. Pomaganie potrzebującym jest dla nas kolejnym wyzwaniem i celem, który stale staramy się jak najlepiej realizować.

Adres

Grupa AMB S.A.
ul. Kadecka 5a
41-503 Chorzów
NIP: 627-27-69-924
REGON: 38591231

Kontakt

recepcja@grupaamb.com

Wyślij wiadomość

Blank Form (#1)